Joga

Joga

 

 

Namaste,

 

Jogos praktikų tvarkaraštis

 

Pižamų joga nuo pirmadienio iki penktadienio 8:00 - 9:00 ( prašau, pranešk ar dalyvausi tel: 8 655 32215)

 

Tinginių joga pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 17:00 – 18.30

 

Pažengusiųjų joga pirmadieniais ir ketvirtadieniais 19:00 – 21:00

 

Pižamų joga

Nežinau, ar kiekvienas Tavo rytas yra kupinas energijos ir džiaugsmo. Bet būk tikras, kad po pižamų jogos studijoje „Penktas elementas“ energijos ir džiaugsmo užteks visai dienai. Nesirūpink dėl aprangos, mūsų dress code – pižama. Iš šiltos lovos tiesiai į šiltą studiją, kur jaukiai spragsi židinys ir meiliai laukia minkštas jogos kilimėlis. Neskubėdami atsisveikinam su nakties poilsiu šavasanoje, tęsiame saldžiai pasiražįdami ir pažadindami stuburą. Tuomet įkvėpti išmintingosios gamtos keliaujam per katės, šuns, varniuko, balandžio, kobros, peteliškės asanas ir tariame labas rytas naujai dienai su saulės pasveikinimu. Dar kelios minutės šavasanoje ir ramus bet energingas, atsipalaidavęs bet susikaupęs, tvirtas bet lankstus pradedi darbo dieną. Namaste.

 

Tinginių joga

Ar tu esi tarp tų laimingųjų, kurie darbo dieną baigia prieš penkias. Tikra sėkmė turėti laisvą popietės valandą, kurią gali skirti sau. Studijoje „Penktas elementas“ židinio ugnelė teberusena, tingiai sklaidosi smilkalo dūmas ir minkštieji kilimėliai vis dar vietoje. Joga tiems, kurie nepersidirba, nemėgsta pernelyg varginti savęs, mieliau renkasi šavasaną nei stovėjimą ant galvos. Malonus atsipalaidavimas pakaitom su nesudėtingom asanom, kvėpavimas darnoje su judesiu. Joga, kurioje svarbu ne nuplaukti pirmam iki kito kranto, bet atsiduoti vienai bangai po kitos, keliauti iš vienos būsenos į kitą, pasiekti pastangos ir atsipalaidavimo balansą. Joga, kuri niekur neskuba, bet visur būna laiku. Namaste.

Pižamų ir Tinginių jogą veda Rimas

 

Pažengusiųjų joga 

Bendriausia prasme jogą būtų galima apibrėžti kaip budrumo akimirkai ir savo vidinio potencialo pažinimo praktiką. Surasdama, atskleisdama ir pašalindama įtampą, ji tiksliais, apskaičiuotais veiksmais išlaisvina vidinį mūsų potencialą. Teisingai subalansuota praktika duoda laukiamas pasekmes – gilaus atsipalaidavimo ir vidinės laisvės pojūtį. Judėdamas kūnas keičia protą bei dvasią ir tuo pat metu keičiasi pats. Penkto elemento studijoje jūs galite tobulinti prieinamiausia vakarietiškajam mąstymui Hatha jogos įgūdžius. 

Pažengusiųjų užsiėmimus veda Surya Om.


 
 
 
 
 
 
 
 
© PENKTAS ELEMENTAS