MA - URI

MA - URI


Tavo gyvenimas kupinas stebuklų. Tavo gyvenimas yra stebuklas. Kai pirmą kartą nustebęs apsidairei aplinkui, kai pamatei visatą smiltyje, dangų gėlės žiede - suvokimo durys atsivėrė. Ar žengei vidun? Suvokimo durys atsiveria kasdien, kas minutę, tik išdrįsk žengti vidun. Dabar. Jei neišdrįsai, jos atsivers po minutės, po valandos, po metų, po dešimties, po dešimties tūkstančių metų... Kai tik būsi pasirengęs priimti viską taip, kaip yra - begalybėje.

 

“Our life is about choices” su kiek komišku naujazelandietišku akcentu vis kartoja Hemi Foxas, šypsodamasi jam antrina ir Katja Fox. Tai du žmonės daugiau nei prieš du dešimtmečius sukūrę ir pasauliui padovanoję MA-URI, savitą kūno, emocijų, proto ir dvasios vienovės atstatymo praktiką. Masažas yra šios praktikos dalis ir ta dovana, kuria galime dalintis su kitais. Deja, o gal laimei, neįmanoma praktikuoti MA-URI ir tuo pačiu laikytis įsikibus savo senų baimių, pykčio, egoizmo, nesąžiningumo, godumo. Neįmanoma bandyti padėti žmonėms, neišsikopus savųjų nešvarumų. Todėl praktikuojant MA-URI kas rytą tenka užduoti sau klausimą: ar esi vertas šiandien prisiliesti prie kito žmogaus? Atsakymas ne visuomet būna teigiamas. Ir tada tenka rinktis, arba nevertai liestis prie kito, arba keistis. Gyvenimas - nuolatinis pasiūlymas keistis. MA-URI taip pat.      

 

MA-URI masažas buvo sukurtas polinezietiškų masažo technikų pagrindu, pritaikant jas modernaus vakariečio poreikiams. Šis masažas - gyvas, tobulėjantis ir lyg augantis vaikas laikas nuo laiko pakeičiantis rūbą. Prieš kelis dešimtmečius atsispyręs nuo  polinezietiškos tradicijos, šiuo metu jis įgavo universalesnių, subtilesnių energijų. Vis dėlto jame nuolat išlieka vienas nekintantis dalykas – polinezietiška masažo dilbiais technika. Ji yra unikali ir naudojama vien tik iš šios pasaulio dalies kilusiuose masažuose. Iš Lietuvoje prieinamų masažų šia technika kol kas gali didžiuotis vienintelis MA-URI.

 

Tikrai sunku paaiškinti, koks yra MA-URI masažas. Sunku ne tik todėl, kad jis nepanašus nė į vieną kitą Lietuvoje daromą masažą, bet ir todėl, kad kiekvienam žmogui jis atsiskleidžia savaip. Vieni jį vadina minčių masažu, kiti sapnavimu nemiegant, treti sako, kad pabuvojo rojuje... Maža to, tas pats žmogus kiekvieną sesiją išgyvena skirtingai. Vieniems tai yra tiesiog malonus fizinio kūno masažas, kitiems proga pažinti savo emocijų pasaulį, treti naršo savo sąmonės ir pasamonės užkaborius, ketvirti tiesiog būna. MA-URI praktika remiasi prielaida, kad mumyse susitinka keturi pasauliai: fizinis, emocinis, mentalinis bei dvasinis, visi jie tarpusavyje susiję ir veikiant vieną veikiami ir kiti trys. Kaip danguje, taip ir ant žemės.

 

Ar esi bandęs kada nors eiti kur kojos veda, tiesiog pasileisti miško takeliu ir pažiūrėti kur jis nuves. Tai apie MA-URI masažą. Tik čia Tau nereikia jokio miško, visi takeliai vingiuoja Tavo viduje. Kartais jie veda į žemuogių pievelę, o kartais prie vilko olos, kartais prie linksmo upokšnio, o kartais prie samanom apžėlusio raisto, kartais prie meduolių namelio... MA-URI skirtas drąsiems žmonėms, tiems, kurie nebijo pažiūrėti sau į akis. MA-URI skirtas smalsiems žmonėms, tiems, kurie nesusilaikys neatrakinę užgintų durų, kas bebūtų. MA-URI skirtas Tau, jei trokšti išgirsti angelų juoką, juoktis kartu su angelais, net jei angelai juokiasi iš Tavęs.

 

Tačiau MA-URI turi ir paprastesnį veidą – tai yra tiesiog geras masažas. Švelnus, atpalaiduojantis, gelbstintis nuo nuovargio, streso, suteikiantis produktyvios energijos, atgaivinantis pavargusius raumenis, praskaidrinantis mintis. Malonus masažas malonioj aplinkoj, kas gali būti geriau.

 
Renkiesi Tu.
 
 
 
MA-URI MASAŽAI:

 

  • 60 minučių sesija (su šalto spaudimo, nerafinuotu aliejumi) – 150 Lt.   
  • 90 minučių sesija - 190Lt . Tiems, kurie mėgsta trijų veiksmų pjeses.

 

 

 

KVAPŲ KELIONĖS:

 

  • 60 minučių aromasesija (su individualiai parinktu, šalto spaudimo, nerafinuotų aliejų mišiniu, kokybiškais eteriniais aliejais) – 180Lt. 
  • 90 minučių aromasesija - 220Lt.

 

    

 

 

Studijos adresas: Mindaugo 44, Vilnius

Telefonas: 868685880 

 

 
 
 

 

 
© PENKTAS ELEMENTAS